Služby

Úklid panelových domů

 

Poskytujeme pravidelný i jednorázový úklid panelových a činžovních domů v Tišnově, Brně a okolí. V rámci úklidu bytových domů nabízíme standardní služby jako mytí podlah, výtahů nebo oken.

Čištění a mytí ve výškách

 

Nechte čištění a mytí ve výškách v Tišnově, Brně a okolí na zkušených profesionálech. Neděláme pouze výškové mytí oken, ale čistíme i pláště budov. Výškové mytí oken a plášťů realizujeme buď přímo ze země, nebo s využitím techniky.

Úklid firem a komerčních prostor

 

Provádíme pravidelné i jednorázové úklidy kanceláří, administrativních budov, komerčních hal, skladů v Tišnově, Brně a okolí. Úklid v komerčních prostorách či ve firmě bude proveden s péčí, spolehlivostí a kvalitou.

Úklid po rekonstrukcích

 

Úklid po stavebních pracích a rekonstrukcích je časově i fyzický náročný proces vyžadující speciální čistící prostředky a vybavení. Proto je tu naše úklidová firma, aby Vám s Vašimi starostmi a úklidovými pracemi pomohla.

Úklid domácností

 

Poskytujeme komplexní úklid domácností bytů či rodinných domů v Tišnově, Brně a okolí. Nabízíme jednorázový, pravidelný nebo generální úklid, čištění koberců a mytí oken. Nemusíte se starat vůbec o nic.

Čištění koberců

 

Čistíme koberce za pomoci osvědčených metod. Našich služeb využívají firmy, hotely či obchody v Tišnově a okolí. Takzvané mokré čištění koberců patří mezi nejefektivnější metody, které jsou v péči o podlahu používány.

Mytí fasád a střech

 

Máte špinavou fasádu? Nechte to na nás! Provádíme mytí a čištění fasád a střech od organických a atmosferických nečistot. Mytí a čištění fasád od mechů a řas. Mytí provádíme v Tišnově a okolí, v Brně a okolí Brna.

Sečení trávy a péče o zeleň

 

Rovněž provádíme jednorázové údržby zeleně neudržovaných nebo méně udržovaných zelených ploch. Trávníky u rodinných domů a reprezentativní trávníky sekáme s přímým sběrem a odvozem posekané trávy.