Čištění a mytí fasád a střech

Čištění a mytí všech typů fasád.

Proč je důležité čistit fasádu?

Velkým důvodem je životnost. Při pravidelném mytí fasád zamezíte působení nejrůznějších atmosférických vlivů, které fasádu znečistí a mechanicky poškodí. Fasáda přestane být odolná vůči vlhkosti.

Pravidelná hygiena pomáhá odstranit veškeré vegetace, které se šíří vzduchem a jsou rizikem pro ostatní domy.

Aplikace ochranných nátěrů

Po pečlivém umytí fasády vyplyne na povrch strukturální i mechanické poškození fasády. Pokud je fasáda značně poškozena, nebo je narušená její barevnost, je na čase zvážit nový nátěr. Pro nátěry fasád používáme barvy nové generace s vysoce jakostními silikonovými pryskyřicemi. Jejich aplikace je rychlá a efektivní po mnoho let. Fasádní nátěry lze použít univerzálně na organické i minerální povrchy.

Zavolejte si o cenovou nabídku ZDARMA!

Snažíme se přistupovat ke každé zakázce individuálně a rádi s Vámi budeme vše řešit osobně.

Čištění fasád a mytí fasád provádíme v Brně, Praze, Olomouci a dále po celé České republice!
Dojedeme k Vám ZDARMA a po přesném zaměření zpracujeme cenovou nabídku.

Chraňte Vaše zdraví!

Používáme účinné přípravky s fungicidními přísadami, které dokáží plísně a škodlivé mikroorganismy likvidovat, což znamená, že aplikací těchto prostředků dokážeme uvést fasádu do původního „zdravého” stavu a nebude Vám hrozit žádné nebezpečí.

Bydlete v čistém!

Organické a atmosférické nečistoty vytvářejí na povrchu objektů povlak, který nelze umýt pouze vodou, proto pro čištění fasád využíváme speciální čisticí prostředky, které jsou určeny pro všechny typy fasád. Lhůta pro čištění fasády je 2 – 5 let dle množství exhalací, polétavého prachu v ovzduší a stupně znečištění.